Nagrody i wyróżnienia

best-coctails

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 3 grudnia 2013r., podczas gali 10th Annual Food & Drinks Awards „ BEST of WARSAW 2013” , organizowanej przez magazyn WARSAW INSIDER W DeLite Club w Warszawie RESTAURACJA SECADO otrzymała I nagrodę w kategorii „ Best Cocktails” !!!

Jest to dla nas nie tylko miłe zaskoczenie ale i potwierdzenie faktu, że już po niespełna 3 miesiącach od otwarcia lokalu doceniono naszą nieustanną pracę jaką wkładamy na co dzień w każdy, najdrobniejszy element funkcjonowania „SECADO”. Dobór Personelu, składającego się m.in. z barmanów i kucharzy z tzw. „ wysokiej półki”, doświadczeni i kompetentni kelnerzy, wysoko postawiona poprzeczka pod kątem m.in. jakości i poziomu usług jakie chcemy świadczyć nie pozostały niezauważone zatem jesteśmy dumni, że na kulinarnej mapie stolicy zaznaczyliśmy swoje miejsce w tak wyjątkowy sposób! DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy zatem wszystkich do odwiedzenia nas osobiście. Co możemy obiecać? Naszym celem jest ROZPIESZCZANIE GOŚCI …. Autorska kuchnia naszych Mistrzów przeprowadzi Was przez smaki inspirowane daniami hiszpańskimi i amerykańskimi, barmani sprawią, że zapomnicie o szarościach codziennego dnia :), a atmosfera jaką stwarza nie tylko oryginalny wystrój ale i wyjątkowy personel spowodują, że zajrzycie do SECADO zarówno na BEST COCKTAILS jak i EAT & MEET !

Zobacz notę prasową